„Królewna Śnieżka i 7 śmiesznych Krasnoludków” - co to był za spektakl!

10-12-2018

W sobotni wieczór 09.12.2018 roku na deskach Sali Widowiskowej odbyło się przedstawienie teatralne pt: „Królewna Śnieżka i 7 śmiesznych Krasnoludków”. Spektakl przygotowany został przez sekcję teatralną Gminnego Ośrodka Kultury oraz Szkolny Klub Europejski przy Zespole Szkół w Babimoście. Niezwykle trudno w interesujący sposób przedstawić bajkę, którą bardzo dobrze zna prawie każde dziecko. Dzięki doskonałej grze młodych aktorów, dopracowanej w najmniejszym szczególe scenografii, pięknym kostiumom oraz muzyce i grze świateł to się udało. Należy wspomnieć, iż spektakl przeplatany był  kilkoma odniesieniami do współczesności, które niewątpliwie dodały przedstawieniu smaku.

Nad całością przedsięwzięcia czuwała Pani Jolanta Reimann. Podziękowania należą się rodzicom występujących dzieci oraz innym osobom, które stworzyły piękne dekoracje,  zadbały o kostiumy oraz odpowiednią oprawę muzyczną czyli Państwu Urszuli i Janowi Zając, Mirosławie i Piotrowi Kubiak, Katarzynie i Cezaremu Stroińskim, Agnieszce i Miłoszowi Krawiec, Pani Paulinie Reimann - Łączniak, Pani Wandzie Andrys, Panu Arturowi Pirsch. Dziękujemy także Zakładowi Tektury Falistej w Babimoście, Nadleśnictwu Babimost, Państwu Jolancie i Tomaszowi Kulka oraz Pani Krystynie Tasior – Wołek za pomoc przy realizacji przedstawienia.