Gminny Ośrodek Kultury zamknięty!

23-03-2020

Szanowni Państwo

W związku z rozprzestrzenianiem się w Polsce SARS-COV-2 w trosce o zdrowie Państwa oraz pracowników proszę o rozważenie możliwości ograniczenia osobistego załatwiania spraw.
    Jednocześnie informuję, iż na podstawie Decyzji Ministra Kultury I Dziedzictwa Narodowego wszystkie zajęcia odbywające się w Gminnym Ośrodku Kultury i Bibliotece Publicznej zostają zawieszone do odwołania. Wstrzymujemy również w tym okresie wypożyczanie książek oraz korzystanie ze zbiorów bibliotecznych na miejscu.
    Ważne sprawy załatwiane są po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod nr 603383893 od godz. 8.00 do 16.00

Z poważaniem Dyrektor

Szanowni Państwo

W związku z rozprzestrzenianiem się w Polsce SARS-COV-2 w trosce o zdrowie Państwa oraz pracowników proszę o odbiór obiadów w godz. 12.00-12.30.
    Jeżeli odbiór będzie po w/w godzinach proszę o kontakt telefoniczny pod nr 603383893 .