Powiatowe Spotkania Grup Kolędniczych i Jasełkowych - relacja

20-01-2015

W dniu 20.01.2015 odbyły się Powiatowy Przeglad Jasełek. W tegorocznym etapie powiatowym rywalizowała grupa z Zespołu Edukacyjnego w Podmoklach Małych, która zaprezentowała spektakl pt. "Jasełka z Małym Księciem" (scenariusz i reżyseria - Ewa Heyduk) oraz teatr w kratkę z Gimnazjum nr 3 w Sulechowie, który przedstawił spektakl pt. "Świąteczna Wędrówka" (scenariusz i reżyseria - Elżbieta Akonom). Młodych artystów oceniało Jury w składzie: Marta Surowiec (Starostwo Powiatowe w Zielonej Górze), Anna Zadłużna (Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze) oraz Aneta Sybis - Jeż (Gminny Ośrodek Kultury w Babimoście). Decyzją komisji konkursowej nominację do przegladu wojewódzkiego otrzymał "Teatr w kratkę" z sulechowskiego gimnazjum. Podziękowania i nagrody wręczył Starosta Zielonogórski - Dariusz Wróblewski. Nie mniej gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów na teatralnych deskach.