Tak bawiliśmy się w Dniu Kobiet na Dzikim Zachodzie!

09-03-2015

W dniu 07.03.2014 odbyła się impreza "Dzień Kobiet na Dzikim Zachodzie" zorganizowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Babimoście. Jak co roku nie zabrakło niespodzianek i atrakcji przygotowanych dla blisko 140 Pań. Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia kabaretowego "Romeo na Dzikim Zachodzie przygotowanego przez Klub Europejski przy Zespole Szkół w Babimoście oraz Sekcję Teatralną działajacą przy GOK. Następnie odbyła się nauka tańca cowboy'skiego. Układ taneczny przygotowała Pani Karolina Sroka, która na co dzień prowadzi zajęcia taneczne w wielu instytucjach kultury oraz szkołach i przedszkolach. Oj było wesoło! Kolejnym artystycznym akcentem były występy przygotowane przez "znane" kobiety oraz "znanych" mężczyzn z gminy Babimost, którzy śpiewali piosenki o miłości, kobietach i dzikim zachodzie. Na scenie zaprezentowali się pracownicy Ośrodka Kultury, Burmistrz Babimostu - Bernard Radny, Zastępca Burmistrza - Zbigniew Woziński, Radny obecnej kadencji - Stanisław Wieczorek, Dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji - Zdzisław Krupa, nauczyciel - Małgorzata Radna, dyrektor Zespołu Edukacyjnego w Podmoklach Małych - Elżbieta Ryczek, dyrektor Zespołu Szkół w Babimoscie - Ewa Pietrusiewicz oraz sekretarz gminy - Sylwia Panaś. W trakcie trwania uroczystości czynny był prawdziwy, cowboy'ski bar, w którym serwowano pyszności - zarówno coś do zjedzenia jak i do picia.

Dziękujemy wszystkim za liczny udział oraz zapraszamy już za rok!