X-lecie zespołu śpiewaczego Wiwat


13-04-2015

W dniu 11.04.2015 r. zespół śpiewaczy „Wiwat” z Podmokli Małych obchodził swoje 10. urodziny. Z tej okazji na Sali wiejskiej odbyła się wspaniała biesiada, na którą przybyli mieszkańcy, zaproszeni goście oraz zespoły śpiewacze zaprzyjaźnione z naszą rodzimą grupą muzyczną. Na początku wszystkich powitała Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Babimoście – Aneta Sybis-Jeż. Poprosiła o zabranie głosu burmistrza Bernarda Radnego, który oficjalnie rozpoczął wspólną zabawę oraz jako pierwszy złożył życzenia Jubilatom.
Następnie życzenia złożyły delegacje lokalnych instytucji i stowarzyszeń oraz zaproszone zespoły.

Dla wszystkich zebranych zaprezentowały się dziewczyny z Podmokli Małych – Natalia Wośko, Wiktoria Olender oraz Karolina Mazur. Po krótkiej przerwie na posiłek, na scenie zagościły zespoły śpiewacze: Dąbrowszczanka, Obrzanie, Perły-Sumsiodki, Kargowiacy, Wesoła Ferajna oraz Wiwat. Było bardzo wesoło i oczywiście nie zabrakło wspólnych śpiewów i tańców.

Na zakończenie wspólnej zabawy z okazji 10. lecia zespołu „Wiwat”, przygotowana została prezentacja multimedialna podsumowująca dotychczasowa działalność podmoklańskiej ekipy oraz zagrała Kapela Podwórkowa „Eka” z Gostynia. Porwali publiczność do tańca znanymi szlagierami i utworami autorskimi.


ZAPRASZAMY DO GALERII