Bal Anioła już za nami!

28-10-2015

W dniu 28.10.2015 na Sali Bankietowej GOK, odbył się „Bal Anioła”. Pomysł powstał jako odpowiedź na coraz bardziej popularne święto, które przyszło do nas z „zachodu”, a mianowicie Halloween. Największą radością jest robić coś „nowego” i tworzyć naszą – polską – tradycję i kulturę.

O godzinie 16:00 kilkadziesiąt dzieci rozpoczęło radosne tańce przy muzyce. Na wszystkich czekały atrakcje w postaci konkurencji i zabaw oraz słodkości przygotowanych przez Ośrodek Kultury oraz miejscowego Księdza Proboszcza, który aktywnie włączył się w organizacje balu a zarazem wsparł instytucje w tworzeniu rodzimej tradycji i kultury. Pani Agnieszka oraz Pani Karolina zapraszały wszystkich do zabawy, a Pan Marcin dbał o oprawę muzyczną. Dzieci były pełne radości, a uśmiech z ich twarzy nie schodził.

Już za miesiąc kolejna okazja do zabawy dla dzieci – BAL PLUSZOWEGO MISIA! O szczegółach poinformujemy w wkrótce.