Tak bawiliśmy się w Dniu Kobiet w stylu lat 20 i lat 30!


08-03-2016

 

Dzień Kobiet organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Babimoście to już tradycja. W tym roku impreza odbyła się w klimatach lat 20 i lat 30. Na Sali Bankietowej zasiadło przy stołach ponad 130 kobiet rządnych atrakcji na scenie. Nie jest tajemnicą, że od 3 lat na scenie w trakcie Dnia Kobiet prezentują się Panowie dobrze znani wśród społeczności lokalnej – dyrektorzy i kierownicy jednostek gminnych, pracownicy Urzędu Miejskiego, radni oraz prezesi stowarzyszeń czy sam Burmistrz. W tym roku występy artystyczne rozpoczęły się od prezentacji utworów „Lata 20, lata 30” oraz „Powróćmy jak za dawnych lat” przygotowanych przez pracowników GOK. Następnie wszystkie Panie obejrzały film wprowadzający w tamte cudowne czasy.
W międzyczasie każdy mógł skorzystać z dobrze zaopatrzonego „baru”, który obsługiwały Panie w strojach
z tamtej epoki. Kolejnym punktem programu była nauka tańca przez instruktorkę GOK – każdy mógł poznać podstawowe kroki do Charlestone'a.

Po krótkiej przerwie na scenę wkroczyli kolejno Panowie – Stanisław Wieczorek, Witold Sypniewski, Zdzisław Krupa, Sylwester Błoch, Ryszard Nadobnik oraz Stanisław Daszkiewicz. Na zakończenie rozdano kwiaty wszystkim Paniom oraz Burmistrz złożył życzenia. Po długich owacjach Burmistrz dał się namówic by zaśpiewać jedna piosenkę. Zadedykował wszystkim Paniom utwór „Brunetki, blondynki”.


Serdecznie dziękujemy wszystkim Paniom za udział i jeszcze raz życzymy wszystkiego co najlepsze z okazji Dnia Kobiet!
  

ZAPRASZAMY DO GALERII