Majówka na wesoło za nami!

05-05-2016

W dniu 30.04.2016 odbył się tradycyjny festyn majówkowy. W tym roku z powodu niepewnej pogody impreza została przeniesiona na teren parku przy Ośrodku Kultury. Impreza rozpoczęła sie od gier i zabaw dla dzieci. Następnie w sali widowiskowej odbyły się prezentacje artystyczne dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Pod Muchomorkiem" przygotowane przez Panią Karolinę Srokę oraz sekcji wokalnej i instrumentalnej GOK pod czujnym okiem Pana Marcina Szczechowiaka. Po krótkiej przerwie rozpoczęły się zawody integracyjne. Do rozgrywek zgłosiły się drużyny z Centrum Sportu i Rekreacji, Stowarzyszenia "Lepsza Przyszłość", Zespołu Edukacyjnego w Nowym Kramsku, Gminnego Ośrodka Kultury oraz drużyna złożona z mieszkańców Babimostu. W różnych konkurencjach było śmiechu co nie miara.

Najlepsza okazała się drużyna z Babimostu - Rodzinkapl. Na zakończenie odbyła się zabawa taneczna przy muzyce zespołu FANBIT.