Wspaniała zabawa podczas Dnia Dziecka!

02-06-2016

Dzień 1. czerwca to święto wszystkich dzieci obchodzony w całej Polsce. W tym roku Gminny Ośrodek Kultury w Babimoście we współpracy ze Stowarzyszeniem „Lepsza Przyszłość” oraz Nadleśnictwem Babimost zorganizował mini-festyn z tej okazji. Na początek wystąpiła sekcja teatralna prowadzona przez instruktor Jolantę Reimann. Montaż słowno-muzyczny dotyczył znanego utworu Jana Brzechwy „Na straganie”. Sekcja teatralna wraz z ich instruktorką przeprowadziła zagadki dotyczące warzyw i owoców. Następnie odbyła się akcja „mikrofon dla każdego” gdzie każde dziecko mogło powiedzieć wierszyk czy zaśpiewać piosenkę i otrzymać słodki upominek ufundowany przez Stowarzyszenie „Lepsza Przyszłość”. Kolejną słodką atrakcją były zimne lody – dla ochłody! Na zakończenie na dzieci czekały dmuchane zamki ufundowane przez Nadleśnictwo Babimost – radości było mnóstwo!

Wszystkim dzieciom małym i dużym życzymy wszelkiej pomyślności!