Występ grupy teatralnej za nami!

12-12-2016

W dniu 09.12.2016 o godzinie 18:00 na deskach Sali Widowiskowej odbyło się kolejne przedstawienie w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół w Babimoście, którzy działają w Klubie Europejskim oraz uczestników sekcji teatralnej Ośrodka Kultury. W tym roku widzowie, którzy tłumnie przybyli w piątkowy wieczór mieli okazję obejrzeć sztukę pod nazwą „Schreek”. Młodzież i dzieci na scenie spisali się jak co roku znakomicie. Było mnóstwo śmiechu, ale też i romantycznych scen. Główni bohaterowie jeszcze długo po zakończonym przedstawieniu robili sobie zdjęcia z chętnymi widzami co świadczy o tym, że sztuka bardzo się podobała.

Na uwagę i ogromne podziękowanie zasługują wszyscy: zarówno młodzież, dzieci jak i dorośli, którzy włożyli swój prywatny czas oraz mnóstwo serca i pasji w to, by przedstawienie doszło do skutku. Cieszymy się, że co roku współpraca układa się bardzo dobrze. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!