Spotkanie opłatkowe członków stowarzyszeń


14-12-2016

 

W dniu 14.12.2016 odbyło się spotkanie opłatkowe członków stowarzyszeń z terenu Gminy Babimost (Stowarzyszenie Diabetyków, Koło Emerytów i Rencistów, Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych, Uniwersytet Trzeciego Wieku, Związek Żołnierzy Wojska Polskiego). Uroczystość rozpoczęła się częścią artystyczną w sali widowiskowej. Na scenie wystąpiły dzieci i młodzież z Zespołu Szkół w Babimoście - laureaci Gminnego Przeglądu Jasełek, którzy przedstawili wspaniałe przedstawienie o tematyce świątecznej. Następnie popularne kolędy zagrała babimojska Orkiestra Dęta pod kierownictwem Agnieszki Rybickiej. Po zakończonej części artystycznej życzenia świąteczne złożył Burmistrz Bernard Radny, ksiądz proboszcz Andrzej Piela oraz w imieniu wszystkich prezesów stowarzyszeń Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury - Aneta Sybis-Jeż.
 
Na wszystkich zebranych w sali bankietowej czekał pyszny posiłek, który pobłogosławił ksiądz proboszcz. Wszyscy podzielili się opłatkiem i zasiedli do wspólnej kolacji.
 
Wszystkim członkom Stowarzyszeń również życzymy wszystkiego najlepszego na te nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.ZAPRASZAMY DO GALERII