Ferie w gminie Babimost


20-01-2020


Powrót Babimostu do Macierzy


17-01-2020


Kabaretowa Biesiada Śląska ponownie u nas


15-01-2020


Zimolandia z GOK

 

 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy za nami

 

 
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy za nami. 
Tegoroczne hasło „ Wiatr w Żagle” dla Dziecięcej Medycyny Zabiegowej. 

 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. To największa jednodniowa zbiórka charytatywna. Każdy finał jest wyjątkowy i rozgrzewa jedną z zimowych niedziel. 12.01.2020 r. po raz kolejny włączyliśmy się do akcji WOŚP. Tym razem graliśmy dla dziecięcej medycyny zabiegowej  na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego, który ratuje życie oraz zdrowie  chorym dzieciom z przekazaniem dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Od godziny 7:30 na ulicach pojawili się wolontariusze  z kolorowymi skarbonkami, którzy  wytrwale kwestowali do późnego wieczora.  Tegoroczny finał obfitował  w prezentacje dzieci i młodzieży. Na scenie zaprezentowali się uczniowie z Szkoły Podstawowej w Babimoście, Zespołu Edukacyjnego w Podmoklach Małych, Zespołu Edukacyjnego w Nowym Kramsku „Wiolinki". Nie zabrakło również dzieci z Niepublicznego Przedszkola  „Pod Muchomorkiem” w Babimoście. Na zakończenie zaprezentowała się Sekcja Wokalna oraz Koncert Grupy Wokalnej „Face To Face”, występ Sekcji Tanecznej Jump Studio Tańca Gminnego Ośrodka Kultury w Babimoście. Uroczystość umilił Koncert Grupy THE BEST.

 
Punktualnie o godzinie 20:00 światełkiem do nieba – Zimne ognie zakończyliśmy kulminacyjnym punktem wydarzenie.


W tym roku udało nam się zebrać  kwotę 19.676,27 zł, w tym z licytacji 5.020,00 zł.

Jest to znacznie większa kwota od tej z roku ubiegłego dzięki  ludziom dobrego serca,  dla których ważny jest drugi człowiek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom, Stowarzyszeniu Lepsza Przyszłość, KGW z Nowego Kramska oraz osobom, które zaangażowały się w organizację Finału!

SIEMA!!!


 
GALERIA

 

28. finał WOŚP - jest rekord!

 W niedzielę nasz sztab WOŚP zebrał kwotę 19 676,27 zł - więcej niż przed rokiem!
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zebrania rekordowej kwoty przez nasz sztab!


GALERIA