Tak wyglądało uroczyste otwarcie Szachowego Zielonego Zakątka

15-05-2018

W dniu 12.05.2018 r. odbyło się uroczyste otwarcie „Szachowego Zielonego Zakątka” stworzonego we współpracy Gminnego Ośrodka Kultury w Babimoście z Ikea Industry Zbąszynek. W zielonym zakątku znaleźć można przede wszystkim gigantyczne szachy, gry chodnikowe oraz uprawy ziół. Teren rekreacyjny jest dostępny już od soboty kiedy uroczyście przecięto wstęgę, a wzięli w tym udział burmistrz Babimostu - Bernard Radny, przedstawiciel firmy Ikea Industry Zbąszynek, Dyrektor GOK - Aneta Sybis-Jeż oraz licznie zgromadzeni mieszkańcy. Zakątek cały czas będzie jeszcze upiększamy, dlatego warto śledzić prowadzone tam prace.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z Szachowego Zielonego Zakątka w godzinach pracy Ośrodka Kultury.