Dzień Kobiet za nami. Kolejny za rok!

04-03-2019

Dzień Kobiet w naszej gminie, jak co roku obchodzony był bardzo uroczyście.

2 marca w sali bankietowej Gminnego Ośrodka Kultury zgromadziło się ponad 100 Pań chcących świętować, tym razem w góralskich rytmach. Gwiazdą wieczoru była kapela „Góralska Hora”, którą tworzą muzycy pochodzący z Polskich Gór oraz ze Słowacji.

Kapela „Góralska Hora” hołduje rodzimej muzyce góralskiej Beskidów i Tatr w tradycyjnym, rozrywkowym oraz miłym dla ucha brzmieniu. Wcześniej jako support wystąpili pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury oraz Biblioteki w Babimoście zapraszając wszystkich do wspólnej zabawy. Po części muzycznej życzenia zgromadzonym Paniom złożył Burmistrz Babimostu Pan Bernard Radny. Każda z Pań mogła skosztować pysznego drożdżowego placka, chleba ze smalcem i ogórkiem oraz żuru podanego w chlebie.