POLSKO – NIEMIECKIE WARSZTATY ARTYSTYCZNE 2019 - relacja


24-09-2019

 

W dniach 20 – 22 września 2019 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Babimoście odbyły się POLSKO – NIEMIECKIE WARSZTATY ARTYSTYCZNE 2019.
W warsztatach uczestniczyły dzieci i młodzież z Gminy Babimost oraz Neuruppin, którzy doskonalili swoje zainteresowania w klasach wokalu, gitary, perkusji, tańca, instrumentów klawiszowych pod okiem doświadczonych instruktorów.

Pierwszy dzień warsztatów rozpoczął się od spotkania powitalnego oraz pierwszych zajęć, na których uczestnicy poznawali się oraz prezentowali poszczególnym instruktorom swoje dotychczas zdobyte umiejętności. W drugim dniu wszyscy zaczęli ćwiczyć nowy repertuar i przygotowywać się do jego prezentacji w dniu następnym. W ostatnim dniu warsztatów uczestnicy wraz z instruktorami ćwiczyli prezentację zdobytych umiejętności w profesjonalnie przygotowanej sali z  nagłośnieniem i  oświetleniem. O godz. 12:00 rozpoczęły się prezentacje artystyczne uczestników projektu dla mieszkańców.

Warsztaty artystyczne to już tradycyjna impreza, która zawsze integruje młodzież z Polski i Niemiec. Atmosfera na warsztatach była bardzo fajna dzięki wspaniałym instruktorom. Byli to ludzie z pasją, którzy włożyli całe swoje serce w pracę z młodym pokoleniem tak, aby jak najlepiej przekazać im swoją wiedzę, umiejętności i zdobyte doświadczenie.


ZAPRASZAMY NA FB - RELACJA FOTO I VIDEO
FINAŁ - GALA WARSZTATÓW ARTYSTYCZNYCH