Grupa woklna Face to Face i ich niesamowity koncert!

29-10-2019

26 października 2019 r. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Babimoście  odbył się koncert Grupy wokalnej „Face to face” pt. „Piosenka jest dobra na wszystko”. Grupa wokalna „Face to face” funkcjonuje od wiosny tego roku przy Gminnym Ośrodku Kultury w Babimoście z inicjatywy instruktora muzyki Miłosza Krawiec oraz instruktora choreografii Agnieszki Pawelczak-Krawiec.

Grupa wokalna została stworzona między innymi po to, by zaspokoić potrzeby lokalnej społeczności. Szeroki repertuar zespołu pozwala na tworzenie tematycznych show w zależności od potrzeb i upodobań grupy. Face To Face to grupa wokalna z pasją i zaangażowaniem, dla których występ był nowym wyzwaniem. Sądzimy, że każdy kto interesuje się życiem kulturalnym miasta, miał okazję poznać grupę i docenić starania młodzieży. Tego typu spotkania są bowiem świetną okazją do integracji  mieszkańców miasta.

W skład zespołu wchodzą : Kinga i Paweł Aleksandrów, Kinga Hojka, Hanka Krawczuk, Kacper Jarysz, Natalia Wośko, Zuzanna Olech, Jacek Wołek, Amelia Sypniewska, Marysia Sołtysik. Z zespołem gościnnie wystąpiła Jolanta Reimann i Amelka Kubiak.