Bajkowy Dzień Dziecka

02-06-2015

W dniu 01.06.2015 odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka na placu przed Gminnym Ośrodkiem Kultury w Babimoście. Moc atrakcji czekała w dniu święta wszystkie przybyłe dzieci. Do dyspozycji były 2 dmuchane zamki, na których można było wyskakać się do woli bez żadnych opłat. W namiocie piękne malunki na twarzach wyczarowywała Pani Agnieszka. Dzieci prosiły o zwierzątka, postacie bajkowe czy różne napisy i flagi. W międzyczasie odbywały się konkursy, quizy i zagadki, gdzie każdy mógł wygrać słodką niespodziankę. Nie zabrakło również dobrej muzyki i tańców prowadzonych przez Panią Karolinę.

Wszystkie słodycze oraz dmuchane zamki i inne atrakcje przygotował i ufundował Gminny Ośrodek Kultury oraz Stowarzyszenie „Lepsza Przyszłość”. Cieszymy się z licznego udziału dzieci i jeszcze raz wszystkim dzieciom – tym małym i dużym - składamy najserdeczniejsze życzenia!