Wakacje z GOK - podsumowanie drugiego tygodnia


13-08-2015

W drugim tygodniu wakacji z GOK-iem pod hasłem „Piraci na Wakacjach” dzieło się równie dużo jak w minionym tygodniu. W poniedziałek dzieci uczyły się nowych piosenek o tematyce żeglarskiej i pirackiej oraz Pani Agnieszka wykonywała tatuaże dla dzieci. Uczestnicy poznali również zabawy w kole, w które bawili się ich rodzice i dziadkowie. We wtorek skoro świt, jeszcze przed godziną 7 wszyscy wyjechali do Kościana gdzie brali udział w zabawach w Pirackiej Wiosce „Nenufar Club”. Z piratami i Indianami pływali tratwą i poznawali bajkowy świat i pirackie opowieści. W środę wszystkie dzieci odświeżyły znajomość gier planszowych. Na stołach królowały warcaby, chińczyk, szachy, statki i inne znane gry. Dla wszystkich czekała również atrakcja w postaci dmuchanych zamków, gdzie każdy mógł poskakać i pozjeżdżać. Zabawy było co nie miara, a i radości nie brakowało.

Ostatni dzień rozpoczął się od wspólnego rysowania i malowania. Każdy utrwalał na kartce papieru to co najbardziej podobało mu się podczas dwutygodniowych zajęć. W tym czasie Pani Agnieszka malowała dzieciom twarze. W przerwie wszystkie dzieci otrzymały Certyfikaty pasowania na pirata oraz drobne upominki w postaci bransoletek oraz opasek na ręce z pirackimi emblematami. Uczestnicy przygotowali również krótki występ taneczno-rozrywkowy dla wszystkich opiekunów w podziękowaniu za wspólnie spędzony czas. Na zakończenie wszyscy udali się na spacer do Centrum Sportu „Olimpia” gdzie na Sali gimnastycznej odbyły się ostatnie gry i zabawy.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy ponownie do wspólnego spędzenia czasu. W tym roku w zajęciach uczestniczyło blisko 90 osób co bardzo cieszy organizatorów.


   

ZAPRASZAMY DO GALERII