Występ kabaretu 'Monte Verde’

Estimated read time 2 min read

19 listopada 2015  w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury odbył się spektakl kabaretowy w wykonaniu kabaretu „Monte Verde”, który działa przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Zielonej Górze. Seniorzy przyjechali do Babimostu na zaproszenie swoich koleżanek i kolegów z UTW w Babimoście. Śmiechu było co nie miara! Zapraszamy do krótkiej fotorelacji.

Powrót po pandemii!

Z ogromnym entuzjazmem, po dwuletnim okresie przerwy wywołanej pandemią, kabaret Monte Verde UTW zaprezentował się przed przychylną widownią w klubie Grymas, położonym na osiedlu Pomorskim.

Program, który zaprezentowali, podchodził z przymrużeniem oka do pracy i działania systemu opieki zdrowotnej. Poruszana tematyka, zawsze aktualna, odnosiła się do interakcji między pacjentem a lekarzem. Elementy medyczne przeplatane były różnorodnymi aspektami życia, zwłaszcza tych dotyczących problemów osób starszych. W repertuarze znalazły się skecze, monologi oraz piosenki. Gracjan Grzesiewicz nie tylko akompaniował na gitarze i śpiewał, ale również pełnił rolę lidera grupy. Pozostali soliści oraz cały zespół występowali z akompaniamentem pianina oraz instrumentalnych podkładów z nagrania. Program trwający godzinę spotkał się z ciepłym przyjęciem publiczności, która entuzjastycznie reagowała na występy artystów UTW. Po zakończeniu, jak to bywa, zarząd Klubu zaprosił nas na słodki poczęstunek. Oczekujemy na kolejne spotkanie w tym miejscu, które zawsze jest otwarte i przyjazne dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Może Cię zainteresować również: